!AKTUĀLI!

 

Kruīzu ceļojumi Vidusjūrā atsākti  10.01.2021MSC Grandiosa no Itālijas ostām.

MSC Magnifica - no 10.02.2021 Vidusjūras reģions

MSC Seaside  - no 01.05.2021 Vidusjūras reģions

Lūdzam pievērst uzmanību, ka kruīzu maršruti mainās, jo MSC Cruises galvenā proiritāte ir pasažieru drošība un komforts.

Safe Bubble Cruise - drošā burbuļa kruīzi, ceļo droši uzzini vairāk šeit

Tādēļ, gadījumos, kad kādā no plānotajām ostām vai reģioniem mainās situācija, tiek mainīts vai atcelts arī maršruts. Šajos gadījumos maršruta izmaiņas tiek vērtētas, kā nenovēršamu apstākļu ietekmes rezultāts, kas neparedz īpašas papildus kompensācijas ceļotājiem. Atcelšanas gadījumos, kad to veic MSC Cruises  - pasažieriem tiek piešķirtas MSC Cruises garantijas.

aicinām vienmēr izvērtēt ceļojuma drošību atbilstoši aktuālajai situācijai reģionā.

Patlaban ceļot MSC Cruises tiek atļauts tikai Šengenas valstu pasu turētājiem. ID kartes ceļošanai nav derīgas.

Lai izprastu savas tiesības un pienākumus ceļojumu laikā aicinām iepazīties ar 

Direktīva (ES) 2015/2302 par kompleksiem ceļojumiem un saistītiem ceļojumu pakalpojumiem

Informācija par grozījumiem COVID-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumā attiecībā uz kompleksajiem tūrisma pakalpojumiem : šeit

Visi ceļotāji, kuru kruīzi bija/ir atcelti, saņem MSC Cruises nodrošinātu kompensācijas vaučeri, kas dod iespēju pārcelt ceļojumu uz jebkuru laiku līdz 2021.gada beigām, vai vienojoties atsevišķi pagarināt tā izmantošanas termiņu

Kompensācijas vaučeris ir elekrtoniska informācija, kas tiek sagalabāta sistēmā. Vaučera summa ir 100 % ekvivalents pasažiera veiktajām iemaksām. Vaučeris tiek piesastīts katrai atsevišķai rezervācijai.

Ja uz nākotni rezervētā kruīza cena ir augstāka par sākotnējo, jums būs jāmaksā starpība.

Ja nākotnes kruīza rezervācijas cena ir mazāka par sākotnējo, jums būs iespēja pievienot papildu pakalpojumus savam nākotnes kruīzam (dzērienu komplekti, ekskursijas utt.) Un piesaistīt vaučera vērtību, līdz tā ir pilnībā nosegta.

Vaučeris nav dalāms/pievienojams/apvienojams.

Vaučeris nav nododams citām personām.

Vaučera derīguma termiņš nav pagarināms.

šeit atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem

Šī kompensācijas politika attiecas uz visiem kruīziem, kurus MSC Cruises atcēlusi saistībā ar ārkārtas apstākļiem, ar kādiem pašlaik pasaule saskaras saistībā ar COVID-19.

Lai izmantotu savas iemaksas pārcelšanu uz citu kruīzu, kā to paredz noteikumi - lūdzam rakstīt pieteikumu uz e-pastu: info@cruiselines.lv

Pēc pieteikuma apstrādes tiek izveidota jauna/aktuāla rezervācija, un izdoti jauni dokumenti.

Pieteikumi telefoniski (mutiski) netiek apstrādāti.

Visi ceļotāji, kas savus kruīza ceļojumus ir iegādājušies kādā no tūrisma aģentūrām - lūdzam vērsties savās aģentūrās. 

Šobrīd un turpmāk obligāta prasība ir visiem ceļotājiem veikt apdrošināšanu, kas ietver arī COVID-19 riskus. Ja jums tādas nav, Cruiselines Travel Agency Jums noformēs šādu apdrošināšanas polisi sadarbībā ar MSC Cruises. Šīs polises būs derīgas kruīza ceļojuma laikā.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka viesiem, kas ceļo no valstīm, kuras Eiropas Slimību profilakses un kontroles centrs (ECDC) uzskata par “augstu risku”, 72 stundu laikā pirms kuģa atiešanas būs jāveic RT-PCR paraugu tampona tests. Pārbaudes rezultātu sertifikāts ir jādrukā divos eksemplāros un jāuzrāda terminālī, lai varētu iekāpt kuģī. Viesi tiek laipni aicināti regulāri pārbaudīt sarakstu ar jaunākajiem atjauninājumiem. Viesiem, kas vecāki par 65 gadiem vai kuriem ir nopietni veselības traucējumi, pirms ceļojuma ieteicams konsultēties ar ārstu vai vietējo veselības iestādi par ceļojuma lietderību. Svarīgi atzīmēt, ka pārbaude nav nepieciešama pasažieriem, kas jaunāki par 6 gadiem.

Pasažieri, kas izlemj ceļot, gadījumos, kad ārsti to neiesaka darīt, vai pasažieriem, kas ir vecāki par 65 gadiem - tie uzņemas risku, uz pašu atbildību.

Pašizolācijas prasību ievērošana pēc ceļojumiem, ja tāda ir/būs nepieciešama, ir katra paša atbildība. 

Tūrisma pakalpojuma līguma pielikums

rakstiet: info@cruiselines.lv

Informācija ceļotājiem