BALI

Paradīzes sala

Pasaulē ir maz vietu, kas būtu tik pievilcīgas kā Bali. Indonēzijas arhipelāgā atrodas Bali sala, par kuru mēdz sacīt – Bali ir tik nevainojami krāšņa, ka šķiet uzgleznota. Tā ir tropu pludmaļu, maģisko kalnu, deju un ceremoniju sala.

„Dievu sala” Bali – tas ir kas vairāk kā tikai tropu saule, baltas viļņu vērpetes un jūras vēja nomierinošās šalkas. Bali dod patiesu iespēju atspirgt un veldzēties tās gleznainajās ainavās, attīrīt sajūtas un prātu, nodrošinot gara un ķermeņa pāratdzimšanu. Rīsa lauki uz terasveida laukumiņiem, kas atgādina pakāpienus uz milža pili pakalnā, vulkāni, kuru virsotnes iegrimst debesīs, biezi saauguši džungļi, garas smilšu pludmales, dzidri zils ūdens, nirēju paradīze un draudzīgi iedzīvotāji, kuri ne tikai izrāda savu kultūru, bet dzīvo tajā! Bali ir viena no romantiskākajām vietām zemes virsū.

Gaisa temperatūra šeit ir ap 30 C, bet ūdens tempertūra nekad nav zemāka par 27 C

Ceļojumi visu rudens - ziemas sezonu! No septembra līdz aprīlim!

Lidojums Rīga - Stambula - Kualalumpura - Denpasara

Cena personai  no 1669 EUR  3* viesnīcā

Cena personai no 1809 EUR  4* viesnīcā

Cena personai no 2069 EUR 5* viesnīcā

Apraksts un cenas

Cenā ir iekļauta pilsētas apskates ekskursija (ilgums – 4 stundas)

Piedāvājam apmeklēt Bukit Kampial kalnu, kur gandrīz blakus sadzīvo katoļu, un protestantu baznīcas, musulmaņu mošeja un budistu tempļi. Turpinājumā - Garuda Wisnu Kensana kultūras parks un slavenā pērtiķu tempļa Pura Luhur Uluwatu apmeklējums. Tie ar prieku nobaudīs jūsu atnestos gardumus, kurus par simbolisku samaksu varēsiet iegādāties pie tempļa ieejas. Pēc ekskursijas iesakām doties romantiskās vakariņās uz zvejnieku ciematiņa Džimbaran sniegbalto pludmali un nobaudīt jūras veltes.

 

Ceļojuma cenā iekļauts:

Lidojums Rīga-Kualalumpura-Rīga (Turkish Airlines);

Karstās uzkodas un dzērieni lidmšīnā;

Nododamā bagāža 23kg.; rokas bagāža 8 kg;

Vietējais pārlidojums Kualalumpura-Denpasāra–Kualalumpura;

Nododamā bagāža 20kg.; rokas bagāža 5 kg;

Transfērs lidosta-viesnīca-lidosta;

Vietējā pārstāvja pakalpojumi RU/EN valodās;

Dzīvošana viesnīcā ar brokastīm un apskates ekskursiija Balī salā.

Cenā nav iekļauts:

Malaizijas tranzīta divkārtējā vīza Latvijas nepilsoņiem 55EUR (noformēšana aizņēm ~ 10 darba dienas). Vīzas saņemšanai ir nepieciešama pase, kura ir derīga vel 6 mēnešus pēc atgriešanās no ceļojuma, 2 foto 3,5 x 4,5, izziņa angļu valodā no darba vietas, izziņa angļu valodā no bankas un aizpildīta anketa. - Indonēzijas vīzu Latvijas Nepiloņiem izmaksā 125EUR (noformēšana aizņēm ~ 40 – 60 darba dienas). Vīzas saņemšanai ir nepieciešama pase, kura ir derīga vel 6 mēnešus pēc atgriešanas Latvijā, 2 fotogrāfijas 3,5 x 4,5 un aizpildīta anketa;

Medicīniskā apdrošināšana,

personīgie izdevumi, dzeramnaudas,

ieejas biļetes, papildus ekskursijās u.c.