MAROKA

Šīs sezonas jaunums - MAROKA  

Varavīksnes krāsas, garšvielu tirgus smarža, orķestra mūzika pilsētā – pirmajā mirklī Maroka var šķist bezgalīga. Atrodoties 13 kilometru attālumā no Spānijas krastiem, šī Ziemeļāfrikas valsts sevī ietver Tuvo Austrumu maģiju, berberu tradīcijas un Eiropas sajūtas.

Agadira ir interesanta un intriģējoša Marokas pilsēta. Tas ir gan lielākais Marokas kūrorts, moderna pilsēta ar attīstītiem tūrisma pakalpojumiem, rūpniecības nozarēm un izglītības iestādēm, gan arī ir pēdējā liela civilizēta pilsēta, aiz kuras līdz pat Rietumāfrikas krastiem ir tikai neaptverams Sahāras tuksnesis. Sajūta, ka atrodaties lielpilsētā, aiz kuras robežām, bez dažām mazām pilsētiņām, viss, kas atrodams ir tikai tūkstošus kilometrus garš, šķietami nebeidzamais, tuksneša ceļš, padarīs jūsu atvaļinājumu Agadirā sevišķi eksotisku.

Augstie Atlasa kalni pasargā kūrortu no Sahāras tveices. Vēsās Kanāriju straumes atsvaidzina Agadiru vasarā, bet tuksnesis sasilda ziemā. Vasarā vidējā gaisa temperatūra kūrortā ir ap 27-30 siltuma grādiem, ūdens temperatūra – 21-24 grādi. Pat rudenī (oktobrī-novembrī) vidējā gaisa temperatūra ir ap 24 siltuma grādiem, bet ūdens ap 18 grādiem. Silts un maigs klimats un 300 saulainas dienas gadā - katru sezonu vilina tūristus uz Agadiru.

Agadiras piekraste ir ap 10 km gara. Populārākās pludmales ir Dakhla, Grottes d’Hercules, Asfiha, El Jadida, Lalla Fatma, Larache, kā arī Tanžīras pilsētas pludmale. Tajās vienmēr ir daudz vietas, var izbaudīt romantisku mieru. Turklāt šeit ir viena no labākajām vietām pasaulē vējdēļu sportam.

Agadiru uzskata par viesmīlīgāko un skaistāko Marokas kūrortu. Šeit atradīsiet visas vidējiem austrumiem raksturīgas izklaides: varēsiet uzpīpēt ūdenspīpi, izbraukt pa tuksnesi kamieļa mugurā, pa okeāna piekrasti – zirga mugurā, pazvejot okeānā, lieliskos spēļu laukumos patrenēties golfā un tenisā, kā arī pabraukāties ar ūdens divriteņiem. Pilsētā atrodami daži naktsklubi un diskotēkas. Šeit pastāvīgi notiek festivāli, koncerti, izklaides pasākumi. Piekrastē esošie veikali piesaista klientus ne tikai ar vienmēr plaši atvērtām durvīm, bet arī ar savu interesanto arhitektūru.

Agadiru ar Kasablanku un Marakešu savieno labs ceļš. Savukārt tiem, kas meklē eksotiku, vērts no Agadiras doties vēl dziļāk tuksnesī, uz citām dienvidu Marokas pilsētiņām un oāzēm.

04.05.- 11.05.2018

Tiešais reiss Rīga - Agadira - Rīga

Cenā iekļauts:  lidojums, transfērs, dzīvošana izvēlētajā viesnīcā

Cena personai  505 EUR    RYAD MOGADOR AL MADINA 4* ar brokastīm

Viesnīca ar skaistu parku, marokāņu stilā. Līdz pludmalei 5 minūšu gājiens, blakus veikali un kafejnīcas - viesnīca atrodas pašā Agadiras sirdī.

Cena personai 605 EUR   BIANCA BEACH RESORT 5*, ar brokastīm

Viesnīca pie pludmales, starp ostu un pilsētu - veikali, izklaides vietas un aktīvā atpūta. 

iespējams izvēlēties citas viesnīcas no kataloga.