Kajīšu kategorijas

newPricingBella

Bella kategorijas kajītēm ir vislabākie cenu tarifi un iespēja izbaudīt elegantos un modernos kruīza lainerus tāpat kā citu kategoriju kajīšu klientiem. Cenā iekļauta ēdināšana visas dienas garumā gan zviedru galdā, gan galvenajā restorānā; iespēja katru vakaru apmeklēt šovu Brodvejas stilā; izmanot peldbaseinus, sauļošanās terases, sporta zāli, diskotēku un pelnīt punktus MSC lojalitātes programmā, iegūstot papildu bonusus nākošajam kruīzam. Bella kategorijas kajītēm ar logu vai ar balkonu var būt ierobežots skats.

newPricingFantastica

Fantastica kategorija piedāvā tās pašas priekšrocības, ko Bella kategorija un vairākas papildu privilēģijas. Piemēram, iespēja izvēlēties kajītes, kas atrodas augstāko kategoriju kajīšu zonā ar maksimāli ērtu noklūšanu līdz liftam un atpūtas zonām; 24 stundu apkalpošana numurā ar bezmaksas piegādi; priekšroka izvēloties ēdināšanas maiņu vakariņu laikā galvenajā restorānā; īpašas izklaidžu programmas bērniem, kā arī iespēja piedalīties Master Chef pavārmākslas nodarbībās.

Šīs kategorijas kajītes ir paredzētas viesiem, kuri rūpējas par savu veselību un kuru dzīvesstila moto ir „vesels un skaists”. Katram, kurš ceļo un izmanto wellness tipa kajītes tiek piedāvāts: Welcome – kajītē ierodoties jūs sagaida komplekts,ko izmantosiet sporta zālē – sporta tērps aktivitātēm un personalīzēts Technogym dvielis, Speciāli piemeklēta ēdienkarte un dzērieni - katru dienu sporta bārā. Ūdens (bezmaksas) bāros un restorānos Medicīnas check-up (asins analīzes, holesterīna tests) Ķermeņa masas un vispārējie sporta testi, lai noteiktu optimālāko sporta programmu. Atlaides ķīmiskās tīrītavas pakalpojumiem (sporta tērpiem) Technogym mobilā aplikācija, un WIFI pieslēgums sporta zālē, 50% atlaide jogas nodarbībām

newPricingAurea

Aurea kategorija piedāvā tās pašas priekšrocības, ko Bella un Fantastica kategorijas, kā arī relaksējošus labumus ķermenim un dvēselei. Priekšrocības sākas ar prioritāru reģistrēšanos kruīzam un eleganti iekārtotu kajīti; halātu un čībām kajītē; ēdienreizes slēgtajā restorānu zonā (atkarīgs no kruīza lainera) jebkurā klientam ērtajā laikā; ar iekļautu bezlimita dzērienu komplektu (vīns, alus, kokteiļi un bezalkoholiskie atspirdzinošie un karstie dzērieni); iespēja izmantot privāto sauļošanās terasi; un pati lielākā privilēģija – iespēja izmantot fantastisku SPA komplektu ar sagaidīšanas kokteili, Bali masāžu, privāto konsultāciju pie speciālista un neierobežotu apmeklējumu thermal spa zonā visa kruīza laikā.

newPricingYachtClub

MSC Yacht Club – elegances un greznības virsotne, kas ļauj iegūt pavisam savādāku kruīza pieredzi. Grezni apartamenti; eksluzīvs 24 stundu virssulaiņa un konsjerža serviss; ēdināšana à la carte restorānos klientam vēlamajā laikā un bezlimita dzērieni visā Yacht Club zonā; bezmaksas minibāra izmantošana; tiešā pieeja privātajās sauļošanās terasēs un atpūtas zonās. MSC Yacht Club būs piemērots visprasīgākajiem klientiem, kas kruīza laikā vēlas saņemt ekskluzīvu un privātu servisu.

Kajīšu kategoriju apzīmējumi

Kategorijas kods Kategorijas apraksts
I1 Iekšējā Bella
I2 Iekšējā Fantastica
I3 Iekšējā Aurea
O1 Ar logu Bella
O2 Ar logu Fantastica
B1 Ar balkonu Bella
B2 Ar balkonu Fantastica
B3 Ar balkonu Aurea
S2 Suite Fantastica
S3 Suite Aurea
SE Suite Seaside
FLA Superfamily
FLP Superfamily Plus
YC1 De Luxe Suite
YC3 Royal Suite
YH1 Yacht Club Handicap
YIN Yacht Club Inside