MSC kruīzu priekšrocības

Pieczvaigžņu serviss par saprātīgu cenu

MSC ir viena no vadošajām kruīza kompānijām pasaulē, piedāvājot klientiem iespēju ceļot vismodernākajos un visgreznākajos kruīza kuģos. Itāļu stils, elegance un izsmalcinātība apvienota ar augstākā līmeņa komfortu, kas iepriecinās jūs visa kruīza laikā.

Ēdināšana ir iekļauta kruīza cenā

Mūsu šefpavāri ir specializējušies starptautiskās virtuves – jo īpaši itāļu – ēdienu pagatavošanā. Maltītes kruīza brauciena laikā tiek pasniegtas piecas reizes dienā, un tās ir iekļautas kruīza cenā. Zviedru galda piedāvājumā ietilpst arī ūdens, tēja un kafija no dzērienu automātiem.

Bērni līdz 13 gadu vecumam ceļo par brīvu

Ģimenes ar bērniem mums vienmēr bijušas īpašas, tāpēc MSC kruīza brauciens bērniem līdz 18 gadu vecumam, ceļojot kopā ar diviem pieaugušajiem vienā kajītē, ir bez maksas. Par bērniem jāmaksā tikai ostu nodokļi. Mēs piedāvājam īpašas izklaides programmas bērniem, kā arī kajītes, kas ir piemērotas tieši ģimenēm (līdz 5 cilvēkiem).

Aizraujošas izklaides bez maksas

Baseins, burbuļvannas, sauļošanās terases, sporta laukumi, trenažieru zāles, vakara šovu programmas, mūzika un dejas – tas viss uz mūsu kruīza kuģiem brauciena laikā ir pieejams bez maksas. Informācija par ekskursijām un izklaides iespējām ik dienas tiks nogādāta uz jūsu kajīti.

Gandrīz katra diena citā pilsētā vai valstī

Mūsu īpaši izplānotie kruīza braucieni nozīmē viesošanos dažādu pasaules valstu pilsētās dažu dienu laikā. Kā kruīza braucienu pieturvietas mēs esam izvēlējušies kultūras pieminekļiem bagātākās un pasaules skaistākās pilsētas.