MSC GRANDIOSA

MSC GRANDIOSA

MSC Grandiosa ir kristīta 2019.gada 9.novembrī Hamburgā.

2019/2020. gada sezonu tā kuģos Vidusjūrā

MSC BELLISSIMA

MSC BELLISSIMA

MSC BELLISSIMA - skaistums jūrā. Jau pats kuģa nosaukums saka "skaistā". MSC Bellissima ir māsas kuģis MSC Meraviglia, arī uz MSC Bellissima klāja var baudīt Cirque du Soleil izrādes.

MSC MERAVIGLIA

MSC MERAVIGLIA

Īpašs jaunās ēras dizaina kuģis ar inovatīvām tehnoloģijām un iespaidīgām izklaides iespējām.
Meraviglia vai Brīnums, tā būs sajūta būt pārsteigtiem, kad redzēsiet kaut ko jaunu, neparastu un prātam neaptveramu. MSC Meraviglia ir lielākais MSC kruīzu kuģis, kas tiek būvēts Sentnazēras STX kuģu būvētavā, Francijā un viesus pārsteigs 2017. gadā!

MSC SEAVIEW

MSC SEAVIEW

MSC Seaview ir otrs no diviem dvīņu laineriem Seaside paaudzē. Kuģis apdullinās ar iespidīgi plašām, dzīvības pilnām telpām, ik mirkli ļaus baudīt Vidusjūras sauli un pārsteigs ar neticamiem saullēktiem, saulrietiem un skatiem uz jūru! Esiet laipni gaidīti uz MSC Seaview klāja 2018. gadā!

MSC SEASIDE

MSC SEASIDE

Kruīzu kuģis, kas seko saulei! Pirmais kuģis MSC vēsturē, kas tiks kristīts Amerikas Savienotajās Valstīs. MSC Seaside Jūs pārsteigs ar revolucionāru arhitektūru un ultra modernām tehnoloģijām, nodrošinot neaizmirstamu kruīzu pieredzi. MSC Seaside savu  iznācienu piedzīvos 2017.gada 30. novembrī Grand Voyage kruīzā!

MSC PREZIOSA

MSC PREZIOSA

Laipni lūgti uz jaunā MSC Preziosa klāja! 2013.gada pavasarī tika nokristīts divpadsmitais laineris pēc skaita MSC Cruises - MSC Preziosa - elegants piemērs augstas tehnoloģijas idejai un perfektam dizainam, kas izveidots, lai Jūs varētu baudīt neaizmirstamu atpūtu.

MSC DIVINA

MSC DIVINA

2012. gada maijā tika nokristīts trešais MSC Fantasia klases laineris - MSC Divina. Tas ir tikpat pārsteidzoši skaists ar savu ārējo izskatu, kā viņa priekšgājēji MSC Fantasia un MSC Splendida. Jaunais karognesējs MSC Divina apvieno eleganci un komfortu ar plašu un modernu vidi par prieku viesiem.

MSC MAGNIFICA

MSC MAGNIFICA

Pēc iespaidīgās kuģa kristību ceremonijas 2010. gada 06. martā Hamburgā, jaunais MSC Magnifica ir sācis kuģot! MSC Magnifica sevī apvieno komfortu, revolucionāru pieeju dizaina izvēlē un modernas tehnoloģijas, kas radītas, domājot par apkārtējo vidi.

MSC SPLENDIDA

MSC SPLENDIDA

Apbrīnojams skaistums Vidusjūras maršrutos, kas mūs pārsteidza 2009. gadā. Baudiet kruīzus ar MSC SPLENDIDA, kas ir krāšņāko emociju un pārsteigumu pārbagāti!

MSC POESIA

MSC POESIA

MSC Poesia tika nokristīts 2008. gadā. Šis jaunais un skaistais kruīzu laineris tika izveidots saskaņā ar augstajām parsībām, lai saudzētu apkārtējo vidi. Tā dizains ir izveidots tradicionālajā itāļu stilā, kā visi MSC kruīzu laineri.

MSC FANTASIA

MSC FANTASIA

MSC Fantasia ir lielākais un modernākais kuģis, kas jebkad būvēts Eiropas kuģu īpašniekiem. MSC Fantasia ir pirmais kruīza kuģis, kur ir atdalīta ekskluzīva VIP zona - MSC Yacht Club. Izbaudiet šos ekskluzīvos piedāvājumus uz jaunā un modernā MSC Fantasia!

MSC ORCHESTRA

MSC ORCHESTRA

Kruīzu laineris MSC Orchestra – MSC Cruise kompanijas kuģu karognesējs, piedāvā unikālu dizainu kombināciju, komfortu un drošību. Itāļu stils un izsmalcinātība padara MSC Orchestra kuģi par stilizētu nākotnes projektu un dizainu. MSC Orchestra - izcili moderns kuģis ar savu raksturu.

MSC MUSICA

MSC MUSICA

MSC Musica ir sapņu kuģis, kur sajutīsiet mūziku pat gaisā. Unikāls gaumīga dizaina sajaukums, eleganta atmosfēra un žilbinoša izklaides vieta.

MSC SINFONIA

MSC SINFONIA

MSC Sinfonia ir uzbūvēts 2005. gadā Francijā, ir gatavs Jums uzdāvināt unikālu atmosfēru un ekskluzīvas atpūtas iespējas. MSC Sinfonia kuģis ir nosaukts par godu ievērojamākajiem Eiropas komponistiem simfoniskajā mūzikā.

MSC OPERA

MSC OPERA

Kruīzu kuģis MSC Opera bija nokristīts 2004. gadā. Tiem, kam jau ir bijusi iespēja būt uz šīs oāzes klāja, vienbalsīgi teiks, ka tas ir iespaidīgs, grandiozs, komfortabls un elegants laineris.

MSC ARMONIA

MSC ARMONIA

MSC Armonia itāļu valodā nozīmē harmoniju, mieru. Šī ir viesnīca uz ūdens, kas uzbūvēta 2002. gadā Saint-Nazaire, Francijā. Tagad šis laineris ir nosacīti neliels, bet spēj doties bezgalīgajos okeānu un jūru plašumos.

MSC LIRICA

MSC LIRICA

MSC Lirica - pirmais kruīzu laineris, kas pilnībā uzbūvēts un aprīkots kompānijas MSC Cruises ekskluzīvajā dizainā. 2003. gadā tas ir nokristīts Francijā. Šis stils - svinīgs skaistums, elegance un harmonija. Dizains, tāpat kā daudzi citi MSC kuģi ir veidots itāļu stilā, maigi, silti toņi, daudz audumu, paklāji, velveta apdare.