PONANT - luksusa klases kruīzi

Luksusa jahtas un kruīza kuģi, kuru maršruti aptver 7 kontinentus. Katrs no maršūtiem ir īpašs - māksla satiek okeānu!

Mūsu stāsts

1986. gadā jaunais Francijas Tirdzniecības flotes virsnieks un ceļojumu entuziasts Jean-Emmanuel Sauvée nolēma piepildīt savu sapni, izveidojot novatorisku koncepciju: demonstrēt mākslu, ceļojot pa jūru, vislabākajā franču tradīcijā, kas tika nosaukta "Francijas jūras ceļš ".  1988.gadā tika izveidota La Compagnie des îles du Ponant.  Un to izveidoja četrpadsmit akcionāri, vecumā no 23 līdz 29 gadiem, tādējādi nonākuši piedzīvojumā mūža garumā. Nosaukums "Ponant" nozīmē rietumus latīņu valodā, bet bija arī viens no pirmajiem plānotajiem maršrutiem: kruīzs Ponantu salās.

Le Ponant projekts sākās 1989. gadā. Uzņēmuma mitoloģiskā jahta divus gadus vēlāk parādījās Villeneuve-La-Garenne kuģu būvētavās. 1991. gada maijā Le Ponant devās savā  savā pirmajā kruīzā. Tas bija ceļojums, kas gāja pa Kristofera Kolumba ceļu.

La Compagnie des îles du Ponant paplašināja savu floti, iegādājoties Le Levant , 1998. gada novembrī, un Le Diamant - piecus gadus vēlāk. 2004. gadā CMA-CGM grupa, kas ir viens no pasaules vadošajiem jūras konteineru pārvadājumu līderiem, kļuva par Compagnie lielāko akcionāru. Uzņēmums izveidoja birojus Marseļā un nomainīja nosaukumu uz La Compagnie du Ponant.  2007. gadā, CMA-CGM grupas paspārnē, La Compagnie du Ponant uzsāka jaunu attīstības virzienu un sāka izstrādāt kruīzu kuģi, kas ideāli apvienotu visprogresīvākās tehnoloģijas, intīmo atmosfēru un augstākās klases ērtības. Un 2009. gadā Itālijas kuģu būvētavā "Fincantieri" dzima "Le Boréal". Šīs  lieliskais 132 kajīšu laineris 2010.gadā ieguva Eiropas Cruiser Association (EUCRAS) piešķirto balvu "Gada jaunums" - zelta medaļa!

Pēc Le Boréal būvniecības sekoja L'Australa ierašanās 2011. gadā. Divus gadus vēlāk La Compagnie du Ponant ieguva Le Soléal , trešo māsu šajā laineru klāstā. Uzņēmums 2014. gadā tika pārdēvēts par PONANT, sekojot tā pirmā kuģa un uzņēmuma dibināšanas elementiem. 2015. gada aprīlī Le Lyrial pabeidza šo lielisko ekskluzīvo jahtu sēriju, kas kuģo zem Francijas karoga.  2015. gada rudenī PONANT pievienojās ARTÉMIS grupai, Pinault ģimenes grupai. Šī izpirkšana ļaus uzņēmumam saglabāt internacionalizāciju, konsolidēt savas pozīcijas Francijā, Šveicē un Beļģijā, tādējādi uzsākot jaunu attīstības fāzi. Gandrīz 30 gadus pēc tās izveidošanas PONANT īsteno tādu pašu inovācijas un izcilības stratēģiju, kas ļāvusi tās flotei iemiesot patiesu Francijas pieskārienu un neatkārtojamo šarmu.

Atrodoties uz luksusa kruīzu klāja, kas būs viens no Ponant kuģiem, iegūstiet ekskluzīva un atšķirīga jūras ceļojuma pieredzi. Mūsu Francijas stila kruīzi, kas apvieno nebijušus maršrutus un 5 zvaigžņu viesnīcu pakalpojumus, ir paredzēti, lai piedāvātu izcilu servisu. Vairāk nekā 25 gadus mūsu greznie kuģi ir pietuavojušies visdažādākajās ostās un mazpazīstamās vietās, kas pieejamas tikai maziem kuģiem.

Kā vadošā augstas klases ekspedīciju un mākslas kruīzu kompānija, mēs piedāvājam saulainus īsus pārtraukumus Vidusjūras centrā, kruīzus pa Ķeltu krastiem un pārsteidzošus ceļojumus uz Klusā okeāna attālajām salām. Atklājiet intīmo kruīzu nesalīdzināmo prieko, atklājot Ponant.

Daži fakti

132 kajītes un apartamenti Le Boréal, L'Austral un Le Soléal (124 ar balkonu), 122 Le Lyrial (114 ar balkonu)

Individuāla gaisa kondicionēšana, Divvietīga gulta vai 2 vienvietīgas, iespēja apvienot kajītes (rūpes par bērniem), Minibārs , Plakanais ekrāns, TV kanāli, izmantojot satelītu ,iPod ™ stacija , Elektroniskais seifs ,L'OCCITANE un SOTHYS TM produkti kajītēs ,Tualetes galds un fēns ,Peldmēteļi ,Tiešā tālruņa līnija, izmantojot satelītu ,110/220 volti , Apkalpošana 24 stundas diennaktī , Interneta un Wi-Fi pieslēgums. Vairāk

Ponant ir profesionāļu komanda, kas strādā, lai Jūsu ceļojums kļūtu tik īpašs, cik īpašs tas vien var būt.

Mēs esam izstrādājuši maršrutus, kas ir tikšanās un atklāsmes visā pasaulē: pietauvojamies Vidusjūras slepenākajos līčos, braucam starp Antarktikas majestātiskajiem ledājiem un to segām, dodamies ekspedīcijās uz Aļaskas attālākajām zemēm vai salām - lēciens Karību jūrā.

PONANT ir izvēlējās veidot intīmus, maza izmēra kuģus, lai paplašinātu savu floti. Tā kā tie ir paredzēti ekspedīcijām un viegli manevrējami, šie jaunie kuģi ļauj mums piedāvāt vairāk un vairāk īpašu maršrutu. Uz kuģa viesi atradīs visu, kas ir PONANT iezīme gandrīz 30 gadus: diskrēta greznība, komforts, serviss.

Tam visam pāri - inovācijas un mūsdienīgas tehnoloģijas.

PONANT EXPLORERS ir unikālas sērijas jahtas, kas paredzētas luksusa ekspedīcijām. Izbaudiet, jo mūsu kuģi kalpo Jums. 

Neierobežojošie zemūdens projektori, kas īpaši izstrādāti PONANT EXPLORERS, ļauj novērot jūras gultni un foto luminiscējošos organismus no Blue Eye atpūtas telpas, kā arī no ārpuses klājiem, balkoniem un jahtu ostas, neradot risku jūras biosfērai. Vairāk

Ceļojums - tas vienmēr ir personīgi. Un mēs esam apņēmušies turpināt atklāt Jums pasauli!

Maršruti

Jaunums - Kruīzs vīna pasaulē!

 

No Lisabonas līdz Lorientai PONANT aicina jūs pievienoties īpašajam gastronomiskam un enoloģiskam kruīzam, sadarbībā ar Artémis Domaines, vīna darītavas Château Latour īpašnieku. Pateicoties partnerattiecībām ar Ducasse Conseil, Le Soléal  šefpavāri no restorāniem "Le Jules Verne" un "Ore" priecēs ar prestižām svētku vakariņām, kur vīnus, izvēloties no labākajām Grands Medoc ražām, piedāvās mūsu vīnziņi. Dodieties 9 dienu kruīzā uz nebeidzamo garšu valstību. No Leixões ostas jūs vispirms apmeklēsiet Porto. Ziemeļu reģiona galvaspilsēta, šī "granīta pilsēta", kuras centrs ir UNESCO Pasaules mantojuma vieta, ir slavena ar savu vīnu. Pēc tam jūs uzņemat kursu uz Bilbao, netālu no La Rioja vīna darīšanas reģiona, kura reputācija ir nenoliedzama un zināma vīna mīļotāju vidū.Tālāk - Bordeaux (Bordo) - pasaules vīna galvaspilsēta. Jūs esat aicināti iepazīt vīna darīšanas tradīcijas šajā reģionā un apmeklēt Cité du Vin, pirms došanās tālāk uz Pauillac un Château Latour, vienas no vecākajiem vīna Medoc. Visbeidzot, apmeklēsiet uz Ile d'Aix pirms izkāpšanas Lorientā, šis patiešam ir  unikāls kruīzs, kas apvieno izsmalcinātu gastronomiju, vīna dārzus un okeānu.

Katrā ostā plaša ekskursiju programma, ar iespējām apmeklēt vīna audzētavas, degustācijas.  

VidusjūraMēs aicinām jūs peldēt apkārt Vidusjūras tirkīza ūdeņiem ar debeszila debesīm kā fona, uz kuģa Le Ponant un Le Boréal. Saulains, maigs klimats un ainavu skaistums neapšaubāmi ir šā reģiona reputācija kā pasaules vadošais brīvdienu galamērķim. Klinšainas krasta līnijas vai gludi noapaļoti krasti, Vidusjūras priedes, klintis, kas saskaras ar jūru, tīkamas piekrastes takas, ar olīvkokiem apstādinātās kalniņi, gleznainie ciemati - piedāvājam šo zemju burvību, klasisku galamērķu un negaidītu sajūtu dārgumi valstis, kas robežojas ar šo jūru, ir mājvieta pasaules lielākajām arhitektūras šedevriem un izbauda izcilu dzīves kvalitāti. Reģions ar lieliskām dārgumiem, daži slaveni, daži aizmirsti ... Korsika, apvieno tās aso kalnu ciematu kontrastu ar tās ostas Vidusjūras maigo raksturu, savukārt Itālija atklāj krāsu paleti: debess un jūras zilā krāsa, jumtu un ķieģeļu sarkanums, zeltaini dzeltens no ražas un tās citronu spilgti dzeltenie toņi. Tad Spānija piedāvā savās draudzīgās pilsētās, tostarp maigo Malagas un Andalūzijas Kadizu. Visbeidzot, golfa mīļotāji nedrīkst palaist garām skaistos laukumus, kas atrodas Sardīnijā, Provansā, Korsikā, Sicīlijā un Spānijā. vairāk  cenas personai no 3200 EUR 

Vīnes Valsts Opera un PONANT kruīzs

Apceļojiet skaistākās Itālijas ostas, un baudiet Vīnes Operas tenoru balsu maģiju kruīzā! 

Atklājiet skaistākās Itālijas piekrastes pilsētas ar mūsu partneri Radio Classique (Francija) un Alain Duault (Vīnes Valsts Operas mākslinieciskais direktors) klātbūtni. Ar šo pavisam jaunu PONANT maršrutu orientējas uz mūziku, Vīnes Operas mākslinieki pievienosies mums uz klāja DOMINIQUE MEYER (Vīnes Valsts Operas direktora) vadībā . Vairāk nekā 8 dienas Le Lyrial kuģos pa Adrijas un Tirēnas jūrām, lai vestu jūs ceļojumā, kas apvienotu vēsturi un kultūru. No Venēcijas, Serenissima, jūs pietauvosieties citās Itālijas vietās, tostarp Bari pilsētā, kas atrodas lieliskā Puglia reģionā. Tad Le Lyrial dodas uz Maltas salu, kur jūs aicinās Valetta, Eiropas Kultūras pilsēta 2018. gadam. Maltas ordeņa bruņinieku cietoksnis, pilsēta ir pārpildīta ar arhitektūras skaistumu un mākslas bagātībām, par kurām jūs gūsiet ieskatu tiklīdz ieradīsieties ostā, kas ir viena no skaistākajām Eiropā. Tālāk Jūs dodaties uz Sicīliju un apstāsieties Katanijā. Šī pilsēta, kas atrodas Etnas kalna nogāzēs, ir iznīcināta 7 reizes ar vulkāna izvirdumiem! UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā tā ir nesalīdzināmas kultūras bagātības pilsēta. Pirms Civitavecchia (Roma) sasniegšanas jūsu kuģis būs Amalfi Coast, Dienviditālijas skaistākajā piekrastē, kur jūs apmeklēsit Salerno - lielisku mazpilsētu, kas ir īpaši slavena ar savu Domu. 

Katrā ostā pieejama ekskursiju programma 

ArktikaŠajā pasaulē ir vietas, kuru primārais skaistums izraisa retas intensitātes sajūtas: ar savu apbrīnojamo ainavu Arktika ir šāda vieta. Šeit, kad ledus plūsmas nojaucas, kad saule vairs neatrodas zem horizonta, un sniegs pazaudē savu balto mantiju īsai vasarai, mūsu kuģi atradīs ceļu, lai iepazīstinātu ceļotājus ar ledus un ūdens polāro tuksnesi, pasauleē, kurā ir laiks ir citāds... Tālu no parastajiem kruīza maršrutiem, no Īslandes uz Spitsbergenu, no Grenlandes līdz mītiskai Ziemeļrietumu pārejai caur netraucētajām Krievijas Tālo Austrumu piekrastēm, mēs aicinām jūs kruīzā pa lielo pētnieku ceļu, kas sapņoja par šo vienu dienu, uzvarot šo reģionu. No vienas ostas uz otru, uz mūsu kuģu klāja vai kādā no krasta apmeklējumiem, pateicoties mūsu "Ekspedīcijas" kruīziem, atklājiet ievērojamās Arktikas ainavas. Pieredzējuši dabaszinātņu vadītāji vienmēr satiekas ar cilvēkiem, kas dzīvo mainīgo sezonu ritmā un saglabā savu senču kultūru un dzīvesveidu, vai atklāj vietējo savvaļas dzīvi. Ļaujiet savai iztēlei klīst, jo, baudot šīs vietas, ir jāsapņo par absolūto ... Reti un unikāli brīži, kad sapņi aizbēg aizmirstās zemes sirdī. 

Aļaska -  "Tas ir traks stāsts ... par vairāk nekā simts tūkstošiem vīriešu, kas apmetās Tālo ziemeļu vienotnē Aļaskā, lai īstenotu savus sapņus: atrast zeltu un atklāt mītisko pasauli amerikāņiem ...". Tas ir tāds, kā 'Džeks Londons aprakstīja stāstu par šo milzīgo reģionu savā slavenajā romānā "The Call of the Wild". Aļaska ar plašumiem, gigantiskiem ledājiem, zagainiem kalniem, tundra, kas stiepjas līdz bezgalībai un dzirkstošajiem ezeriem, aicina Jūs ceļot kažokādu tirgotāju un zelta meklētāju pēdās! Mēs aicinām jūs kuīzā pa austrumu krastu Aļaskā, kuras pāreja kā izstrādāja skulptūra, kas liek ledājus, lai tālāk atdotu vietu fjordiem. Šeit dabu veido ledāji, skujkoku meži un neskaitāmas saliņas, kur pusnakts saules mīkstā gaisma iedvesmo debesis un horizontu. Nepalaidiet garām iespēju izpētīt Džounu, Aļaskas galvaspilsētu, kuru ilgi apdzīvoja Tlingitas indiāņi, Skagvija. Ekspedīcijas maršruti iepazīstinās piedzīvojumu meklētājus ar savvaļas un neskarto dabu starp Aļasku un Austrumu Sibīriju, no Vrangelas dabas rezervāta līdz Pribilofas vulkāniskajām salām, unikālo pārgājienu vai ikdienas izbraucienu laikā Zodiac® velosipēdos. Piedzīvojums, kas ir bagāts ar emocijām ... 

Klusā okeāna salasKlusā okeāna, kas ir Zemes lielākais okeāns, ūdeņi ir glabā daudz dārgumu. Mēs aicinām jūs atklāt leģendārās salas, kuru nosaukumi vien ir pietiekami, lai radītu idiliskus attēlus: Polinēziju, Hawaii, Vanuatu, Zālamana salas ... visas burvīgās vietas un to nesalīdzināmo skaistumu. Polinēzijā, Havaju salās un Jaunkaledonijā koraļļu atolus apņem visskaistākās lagūnas pasaulē. Tās ir smalkas smilšu pludmales un vulkānu virsotnes, kas atrodas biezā tropu mežā, šo salu paradīze aicina jūs atklāt savas unikālās zemūdens bagātības. Jūs atradīsit arī cilvēkus - senatnes tradīciju glabātājus, kas līdz šai dienai nes nenovērtējamu un unikālu mantojumu. Tālāk uz dienvidiem, kas kā tālu sapņu zeme, kur aborigēni dzīvo pilnīgā harmonijā ar vidi, Austrālija pārsteigs ceļotājus ar pēdējo unikālo neizmantoto zemju pieredzi. Šī plašā valsts ir mājvieta greznām dabas bagātībām, piemēram, Lielajam barjerrifam un simtiem nacionālo parku. Tālākā austrumu piekraste Jaunzēlandē, "garo balto mākoņu zeme" ir salu valstība, kas sastāv no divām salām ar bezgalīgu daudzveidīgu ainavu: ziemeļu vulkāni atšķiras ar majestātiskajiem ledājiem dienvidos. Nāciet un pievienojieties mums, lai atklātu šīs salas, kas slīgst mūžīgajā šarmā... 

ĀzijaLai visiem ceļotājiem, kas meklē eksotisku dažādu kultūru, individuālu, tomēr apvienotu eksotisku apņemšanos, Āzija var piepild īt visas vēlmes ... Mēs piedāvājam jums iespēju atklāt noslēpumaino un aizraujošo seno Āzijas kontinentu, izmantojot unikālas apstāšanās vietas un ostas, kā arī pēc iespējas tuvāk ieskatīties tās vēsturē, tradīcijās. Uz mūsu kuģiem izziniet Japānas arhipelāgu, tās burvīgās pilsētas un senču tradīcijas. Tālāk jau Vjetnamas krasts parādīsies kā garš pusmēness, kas stiepjas Ķīnas jūrā, tās dinastijas pilsētas, kas atrodas blakus aromātiskajām tirdzniecības vietām. Pirms apmeklējat Ķīnas krastu, jūsu kuģis brauc gar Filipīnu, Indonēzijas un Papua salām, nemaz nerunājot par Zālamana salām. Runājot par Āziju, Marko POLO bija taisnība: lai gan sākotnēji tas tika uzskatīts par vienīgo vērtīgo galamērķi, tā bagātības ir daudzskaitlīgas. Atveriet acis jaunai ceļojumu pieredzei, kas pārpildīta ar satraukumu un neparastu tikšanos.... 

Karību reģions Burvju salas, debesu dzidrums un ērts dzīvesveids ... laipni gaidīti Karību jūras reģionā! Ir grūti pretoties šo salu burvībai un tirkīza krāsas jūrai, kur laiks, šķiet, apstājies. Starp koraļļu rifiem un kalnu reljefiem, maigiem jūras bruņurupučiem un dinamisku floru šajā reģionā ir tik daudz dabas dārgumu gan uz sauszemes, gan jūrā. 

Adrijas jūra -  Adrijas jūras sirdī nelīdzenā piekraste atklāj Dubrovniku, Splitu un Kotoras majestātiskās citadeles, kas izdzīvojušas laika pārbaudi. Mēs aicinām jūs apmeklēt reģionus, kas pieredzējaredzēja visietekmīgāko civilizāciju izveidi pasaulē. Starp zemi un jūru, lai atklātu Adrijas jūras paslēptos brīnumus, izbaudiet mitoloģiskās Egejas jūras pludmales. 

Uz kuģa

Mūsu kuģi piedāvā lieliskas okeāna panorāmas. Visas kajītes ir ar skatu uz jūru vai balkonu. Apsildāmi jūras ūdens baseini un sauļošanās terases atrodas mūsu kuģu augšējējos klājos (Le Boréal, L'Austral, Le Soléal un Le Lyrial), un Le Ponant ir 400 m 2 sauļošanās klāja.

Būtisks kultūras elements ir gastronomija, un protams, uz PONANT laineriem tā ieņem būtisku vietu. Svaigi produkti, rūpīgi atlasītas sastāvdaļas, izsmalcināti ēdieni: visā kruīzā jūs novērtēsiet izcilas virtuves ēdienus, ko sagatavojuši talantīgi šefpavāri, kuri dalās savā aizrautībā ar franču kulinārijas mantojumu. Restorānā, kas ir labākais, jūs atradīsit smalkus un drosmīgus aromātus, ēdienus, kurus iedvesmo apmeklētās ostas. Mūsu ēdieni, kurus papildina dažādi sieri un īpāsi pieskaņoti vīni, kurus piedāvā mūsu speciālisti, sommelieri, un mūsu virtuve ir pārņemta ar īpašu franču pieskārienu. Mēs sirsnīgi (Le Boréal, L'Austral, Le Soléal un Le Lyrial) sveicam jūs ar divu lielisku restorānu izvēli uz kuģa. 

Dažādas atpūtas telpas ļauj mūsu pasažieriem izklaidēties un dalīties ar brīnišķīgiem mirkļiem kruīza laikā. Galvenā atpūtas telpa (lounge), ideāla vieta, kur satikties un baudīt dienas vai vakara pasākumus; panorāmas atpūtas telpa, intīmo klavieru bārs ar unikālu skatu uz horizontu; un atvērtais  bārs vai atmosfēras bārs, kur ir pieejams baseins un sauļošanās terases.

Teātris ir izklaides vieta, kur pasažieri pulcējas pasākumos. Dienas laikā notiek sarunas ar dabaszinātniekiem, pasniedzējiem, pieredzējušiem ceļvežiem un speciālistiem. Vakarā teātrī notiek izrādes, mūzikas izrādes vai filmas.

Jums ir pieejama bibliotēka, kurā ir pieejamas grāmatas un galda spēles. Bibliotēka 6. klājā Le Boréal, L'Austral, Le Soléal un Le Lyrial piedāvā arī datorus ar Wi-Fi. Zem klāja atrodas foto stūrītis, kā arī mūsu Kids Club, kas piedāvā spēles un Wii ™ konsoli. Visās kajītēs ir tieša piekļuve pēc pieprasījuma video.

Visos mūsu kuģos (izņemot Le Ponant) ir SPA centri. Šie labsajūtas centri ir aprīkoti ar masāžas kabīnēm, hammamiem, frizētavām un trenažieru zāli, no kura paveras panorāmas skats uz okeānu, un piedāvā plašu luksusa procedūru klāstu kopā ar franču skaistumkopšanas salonu SOTHYS Paris ™.

Mūsu laineri ir aprīkoti ar jaunākajām Technogym © iekārtām (ieskaitot Kinesis Wall ©), un trenažieru zālēm ir panorāmas skatlogi, kas atveras uz jūru, nodrošinot iedvesmojošu dienas sākumu aktīvā dzīves veida cienītājiem.

APBALVOJUMI

Magellan Awards - Travel Weekly Gold Winner in the "Small ships" and "Itinerary" categories (2015) World’s Best Cruise Lines - Conde Nast Traveller UK N°1 for service in the « Small ships » category (2015) Best for Luxury US Cruise Critic’s Editors’ Picks Awards (2014) L’Excellence Française Winner (2014) National Geographic Traveler “50 Tours of a Lifetime” Northwest Passage Crossing (2014) Saveur Culinary Travel Awards Outstanding Culinary Cruise Line (2013, 2014) Tour Hebdo/Invescomm Barometer of satisfaction from Travel Agents N°1 for cruise passengers (2011, 2012, 2013, 2014, 2015) Travel Awards/Le Quotidien du Tourisme Best cruise line (2015) Seatrade Awards Jean-Emmanuel SAUVÉE, Personality of the Year (2012) European Cruiser Association “Best Newcomer of the Year”, Gold Medal, Le Boréal (2010)

Lai rezervētu iedvesmojošos un aizraujošos ceļojumus sazināties: info@cruiselines.lv