Seviļa Jaunajā gadā

Vai gribat apskatīt vienu no skaistākajām Eiropas pilsētām, kur nelielā teritorijā atrodama viduslaiku arhitektūras un mākslas kvintesence? Vai gribat sajust tūkstošiem apelsīnu koku ziedu smaržu noslēpumainos valdnieka pils dārzos, staigāt pa to pašu šauro, līkumoto ieliņu bruģi, kur, kaislīgai flamenko mūzikai skanot fonā, savulaik pie iemīļotā toreadora zagās Karmena vai saskandināt glāzi lieliska Andalūzijas sarkanvīna ar Donu Kihotu, Kolumbu vai Sevantesu, plānojot ceļojumus šķitumā vai īstenībā? Tad paviesojieties Seviļā – vienā no galvenajiem Spāniju apmeklējošo tūristu galamērķiem un iegūsiet neaizmirstamu Jūsu dzīves atmiņu lappusi! Seviļa ir pilsēta Spānijas dienvidos, Gvadalkiras upes krastos. Tā ir Andalūzijas (viens no 17 Spāniju veidojošiem autonomajiem apgabaliem) un Seviļas provinces galvaspilsēta. Pilsēta uzskatāma par visas dienvidu Spānijas kultūras, mākslas un finanšu centru. Pēc iedzīvotāju skaita ( vairāk nekā 703 tūkstoši 2009 gadā) tā ir ceturtā lielākā Spānijas pilsēta.

28.12.2019: Rīga 07:50 11:30 Seviļa

01.01.2020: Seviļa 21:25 02:45 Rīga

Cena par personu 

Tiešais lidojums + Catalonia Giralda 4* viesnīca Cena: 749 EUR (transfers, 4 naktis divvietīgā istabā ar brokastīm, grupas vadītāja pakalpojumi, Jaunā gada ballīte viesnīcā). Piemaksa par vienvietīgu istabu 190 EUR

Tikai lidojums 369 EUR (lidojums, lidostu nodokļi, 6 kg rokas bagāža un 15 kg reģistrētā bagāža, uzkodas)

 

Ekskursiju programma pēc izvēles

Rekomendējam ekskursijas iegādāties pirms lidojuma. Vietu skaits ierobežots!

 

Lai rezervētu : info@cruiselines.lv vai zvaniet: 67331675

cenas var mainīties, mainoties vietu skaitam un viesnīcas noslogojumam

 

Ceļojums piemērots: visiem, kuri vēlas apskatīt visskaistākās Spānijas pilsētas ar unikālām vēsturiskām vērtībām, kas iekļautas UNESCO pasaules mantojuma sarakstā, tiem, kuri vēlas iepazīties ar Andalūzijas reģiona kultūras bagātībām un sagaidīt Jauno gadu citādāk nekā parasti. Lidojumu izpilda aviokompānija SmartLynx Airlines ar Airbus A320 tipa lidmašīnu.

Lidojuma ilgums: Rīga - Seviļa: 4h 40 min Seviļa - Rīga: 4h 20 min

Atļautais bagāžas apjoms : 6 kg rokas bagāža + 15 kg reģistrētā bagāža

Gaisa temperatūra: ap 16 C dienā, ap 7 C naktī

Laikapstākļi: lietus iespējamība 27%

Laika starpība ar Latviju: 1 stunda

Valūta: EUR

Atbilstoši Spānijas likumiem, pilsētu ekskursijas vadīs attiecīgajā pilsētā licenzēti gidi. Tā kā Seviļā, Rondā, Granadā un Kordovā nav licenzētu krieviski runājošu gidu, tās vadīs angļu valodā runājošs gids.