GRUZIJA

Mēs ceļojām pa Gruziju gan ziemā, gan vasarā, izbraukājām to krustu šķērsu no Tbilisi līdz Batumi, iegriezāmies gan eksluzīvās dizaina viesnīcās, gan vienkāršās lauku viesu mājās augstu kalnos. Izbaudījām sniegputeni un stindzinošu vēju, vasaras svelmi un mūsu sejās rotaļājās atspirdzinošs kalnu gaiss. Lietus lija un plūda pa ieliņām, lai tūlīt atkal spīdētu saule. Saule mūs lutināja gan vasaras vidū, gan brīnumainā janvāra rītā. Mēs izgaršojām un baudījām Gruzijas virtuvi – šašliku, hinkali, hačapuri un čhurchelu, marinētās cūku astes, ausis un vēršu smadzenes, un protams vīns.... Mēs iemīlējāmies..... Gruzījā, un tās cilvēkos. Gribam jums parādīt, mūsuprāt, labāko, ko ieraudzījām, vēlamies, lai arī jūs iemēlētos.... lai jūs piedzīvotu to bezgalīgo dzīvesprieku un dzīves garšu, ko izjutām mēs. Gruzijā ir savas tradīcijas, tosti, bagātīgi klāti galdi, un vīns, dažkārt nesaprotama viesu uzņemšanas maniere, grūti izbraucami ceļi, un tirgotāji šo ceļu malās, kas parādīs, pastāstīs un nodziedās dziesmu... par mīlestību, vīnu un Gruzijas skaistuli. Bet tam visam pāri klājas nebeidzama viesmīlība un cilvēkmīlestība. Mūsuprāt Gruzija – tā ir Tbilisi, kalnu elpa, vīns un dzīvesgarša. To arī esam apvienojuši šajos ceļojumos.

Ceļojuma programma: "Gruzija gardēžiem"                                                                        

Ceļojuma datumi - katru nedēļu                                                                                                                                                                                              

Ceļojuma cena 1377 EUR

Gruzija ir jāiepazīst nesteidzīgi, to vajag saprast. 

Vietas, ko Gruzijā ir vērts aplūkot, uzskaitīt nav iespējams - daudzo klosteru dēļ to dēvē par Dieva zemi, skati, kas paveras visapkārt, ik pa brīdim aizsit elpu, labi saprotot, ka šo skaistumu tāpat nav iespējams iemūžināt, to vajag izjust un atvest līdzi sirdī.

Ceļojumu laikā paredzētas vīna, čačas, tradicionālo ēdienu degustācijas un  meistarklases .       

Izbaudīsiet Gruzijas viesmīlību, dziesmas, dejas un protams, tostus.  Tos uzsauks namatēvi un teiksiet Jūs..... ceļojums būs īpašs un personīgs!

Ļoti garšīgi un aizraujoši ceļojumi uz Gruziju!

 

Par vienvietīgu izmitināšanu lūdzam interesēties aģentūrā!

Ir iespējams izvēlēties Jums piemērotus datumus - jautājiet aģentūrā!  Jebkuru ceļojumu padarīsim īpašu un piemērotu tieši Jums!