Slēpošana un Jaunā gada sagaidīšana!

ITĀLIJĀ

Val di Fassa - slēošanas reģions Dolomītos, Trentino reģonā, kas katru ziemu kļūst par slēpotāju paradīzi. Ielejā ir 115 trases, kopējais trašu garums - 220 km. Īpašas uzmanības vērta ir Sella Ronda (4 pāreju maršruts), kas kā josta apvij reģionu. 

Teiksmaini izstieptās Sassolungo klintis un neieņemamam cietoksnim līdzīgais varenais Sellas kalnu masīvs paceļas virs ielejas, un ir īpaši gleznaini saulrietā, kad saule tos iekrāso sārti dzeltenus. Ielejā vēl joprojām dzīvo pamatiedzīvotāju ladinu pēcteči, kuriem ir saglabājusies īpaša valoda un paražas. Val di Fassas ielejā var izcelt divas slēpošanas zonas. Lielākā un iecienītākā atrodas virs kūrortiem. Galvenā tās priekšrocība, ka tā ir saistīta ar pacēlāju tīklu palīdzību vēl ar trim plaši pazīstamiem kūrortiem: Val Gadrenu, Alta Badiju un Arabbu –Marmoladu, kuri kopumā veido vairāk kā 500 km slēpošanas trašu. Slēpotājus īpaši valdzina slavenais Sella Ronda apļu maršruts, kurš ļauj 4-5 stundu laikā izbraukt cauri visiem šī slēpošanas Eldorado reģioniem, priecājoties par jaukajām kalnu ainavām.

Slēpošanas reģioni - Alta Valtellina, Val di Sole, Val Rendena, Val di Fiemme, Val di Fassa.

30.12.2016. tiešais lidojums uz Veronu, 7 naktis

Par slēpošanas kūrortiem Itālijā

Rekomendējamās viesnīcas:

La Perla 4* Val di Fassa (Kanaceja)  cena no 1749 EUR

Viena no labākajām Val di Fassas viesnīcām. Veidota Alpu stilā. Lieliska atrašānās vieta – tikai 300 m no trases beigām, kas vienīgā ved no kalna uz pilsētiņu un 150 m no Belvedere pacēlāja. Viesnīca var pamatoti lepoties ar savu Wellness centru, kurā ir liels segtais baseins, saunas un iespējams jauki relaksēties, lai atgūtu spēkus pēc aizrautīgas slēpošanas (bērniem līdz 14 g.v. baseina apmeklējums atļauts tikai līdz 17:30). Vakara izklaides turpat blakus – kūrortā ir apres-ski bāri jebkurai gaumei, diskotēkas. 

Medil Wellness & Family Hotel 4* Val di Fassa (Kampitello) cena no 1362 EUR

Vēl viena no kūrorta labākajām viesnīcām klusā ainaviskā vietā – blakus Kampitello centram. Tūristu ļoti iecienīta. Laba atrašanās vieta pie Col Rodella pacēlāja. Interjers– tradicionālā Tiroles stilā ar koka dekoru izmantošanu. Restorāns pamatoti lepojas ar savu ēdienkarti un uzslavām, kuras viesu grāmatā ierakstījuši slēpotāji no dažādām valstīm. Piemērota ģimenēm ar bērniem. Bērniem – miniklubs (09:00-12:30 un 15:00-18:00). Prieku mazajiem viesiem sagādās arī viņiem domātās dažādās vakara izklaides (20:30-21:30).

SKI PASS   vai MyDolomiti Skicard

Ceļojumu cenā iekļauts:

  • Lidojumi, rokas bagāža, nododamā bagāža, sporta bagāža (ierobežots izmērs)
  • Transfērs: lidosta - viesnīca - lidosta
  • Dzīvošana izvēlētajā viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanu
  • Pārstāvja pakalpojumi visu ceļojuma laiku
 
 
 
  •  Ne vēlāk kā mēnesi pirms ceļojuma sākuma datuma ir jāveic pilna rezervēto tūrisma pakalpojuma apmaksa.


Saņem konkrētu piedāvājumu, sazinies ar mums: Cruiselines Travel Agency

Tel.+371 67331675, Mob. +371 27888862, info@cruiselines.lv